BİZ KİMİZ?
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

30 yıldır sektör içinde bulunan şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren, Konut, Otel, Ofis, Rezidans, Hastane, Otopark, Anahtar Teslimi Konut Projeleri, Alışveriş merkezi gibi yapımı ciddi derecede önem gerektiren inşaat işlerinde başarıyla faaliyet göstermektedir.
Şirketimiz kuruluşundan bu yana Türkiye’nin birçok prestijli projesinde başarı ile görev almıştır. Emaar Square Mall, İnistanbul, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, Mercure Istanbul West Hotel & Convention Center, İstanbul Havalimanı gibi projelerde yer alan firmamız üstlediği görevi başarı ile tamamlamıştır.
Halen profesyonel kadrosu ile yurt içinde taahhüdümüzdeki işleri başarı ile yürüten şirketimiz gelecekte de aynı anlayış ile daha başarılı ve zor projeleri de hayata geçirmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

İnsana ve doğaya saygıyı benimseyerek bireylerin yaşam kalitesini ve refahını artırmak, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip ve bunu en iyi şekilde uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarım ve uygulamalara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluştururken etik değerlere bağlı kalmak ve sunduğumuz hizmetin en uygun ve istenen çözümleri en iyi kalitede sunarak müşteri memnuniyetinin artmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Volkan İnşaat; Yenilikçi, ilkeli, ilerici teknolojiyi, deneyimi, mükemmeliği, yüksek nitelikli çalışma ve sorumlu yaklaşımıyla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, prestijli projelerle, garantili yatırım sunmayı ve kendi alanında küresel anlamda bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.

PROJELERİMİZ